Menu
A+ A A-

Nuda v Brně? V pěkné kanceláří nikdy!

Prosedět velkou část svého života v kanclu není nic moc… Ale prosedět ho v hnusném kanclu, je úplně na houby.

kanceláře v Brně

Pokud hledáte pronájem kanceláře a Brno je vaší cílovou destinací, tak jste na správné adrese. Doporučíme vám profesionály, kteří vám krásnou kancelář seženou kdekoliv. I na konci světa. Firma JLL je totiž přeborníkem na trh nemovitostí a kanceláře jsou jejich specializací.

Pokud stále hledáte, tak se na JLL určitě obraťte, neprohloupíte.

Mrazicí boxy na dovolenou

Léto je v plném proudu a vy se možná chystáte na dovolenou. Je před vám fáze příprav, plánování a balení. Snažíte se vzpomenout si, na co jste minulý rok zapomněli a co vám chybělo… A nemůžete si na nic vzpomenout? A co třeba mrazicí boxy? Ty by se vám hodily alespoň dva, že? Teda pokud se chystáte pod stan. Pokud ne, tak postačí jeden na pláž.

Člověk může díky pořádnému přenosnému chlaďáku ušetřit pěkných pár kaček. Pokud si totiž sebou na pláž vezmete plný chlaďák pití, pivek, radlerů a dalších letních nezbytností a ty zůstanou krásně ledově vychlazené, tak nemusíte kupovat zbytečně drahé nápoje v prodejnách či restauracích u pláže a zůstanou vám peníze na to, aby jste se večer nemuseli omezovat v restauracích a barech.

Proč mít vitríny prosklené?

Samozřejmě si všichni pamatujeme plakátovací dřevěné desky, na které se přilepovaly plakáty špendlíky. Ještě další variantou byl rotační válec, jenž se každým týdnem měnil. Tyto doby jsou již dávno pryč a pokud chce obec či město mít kvalitní mobiliář, musí investovat do takových věcí, jakou jsou prosklené vitríny. Výhodou je například přehled o obsahu - vitrína je zamčená na klíč, proto má správce jednoznačný přehled o tom, co tam bude vystaveno a co ne. No a samozřejmě ochrana v podobě skla je snad jednoznačná. Špendlíky již tedy můžete vyhodit do koše. Stačí pár magnetek a vystavení úředních správ a desek již nikdy nebude snadnější.

Na svatbu jako král

Oblek na svatbu nemusí být nutně černý. I když je to klasika, nemusíte se bát, světlejších odstínů šedé, modré, populární jsou však také bílé, nebo obleky v barve champagne.
Zvolte si barevnou kombinaci po konzultaci se svým módním poradcem, po konzultaci se svatebním koordinátorem, ale hlavně se dohodněte s nevěstou, abyste k sobě ladili.
A co s použitým oblekem dále? Můžete jej nosit na běžné příležitosti, jako jsou jednání, schůzky a jiné, nebo si jej v klidu nechte přešít a upravit na sportovnějších verzi pro každodenní používání.

Vyberte si to pravé krejčovství

Kvalita obleku vypovídá často nejen o Vašich prioritách, co se týče materialistického přístupu, ale také celkové kvalitě vašeho života a vašeho myšlení. Odbít nákup obleku jen tak na e-shopech či v kamenných obchodech se nevyplácí a ve vyšších vrstvách si to později slíznete. Je dobré znát některé luxusní krejčovství, které Vám připraví kompletní šatník na míru, vyhoví jakémukoliv požadavku a chovají se k Vám velmi seriózně. Samozřejmě si musíte dát pozor na kvalitu materiálu, z kterého bude produkt vyroben. Málokdy se ale setkáte s krejčovstvím, které poskytne nekvalitní látky.

Odhalte v létě ramena

Udělala jste si radost novým tílkem, ale všude vám z něj leze podprsenka? Tu vám vykukuje ramínko, jinde je zase málo vykrojená apod? Nebo jednoduše nechcete nosit v létě ramínka, abyste se opálila? Pak je pro vás ideálním řešením korzetovka. Tato speciální korzetová podprsenka, jejíž ramínka jde odepnout nebo nosit třeba křížem, patří mezi nejoblíbenější vůbec. Díky tomu, že ve spodní části má silikonový proužek, tak se nemusíte bát, že by vám sjela a odhalila vaše poklady.

korzetová podprsenka

Číst dál: Odhalte v létě ramena